"Bir görüntü bin kelimedir"

Limuzin Kiralama İzmir

Türkiye'nin gözbebeği güzel İzmir :)

Deniziyle, insanıyla, havasıyla tüm ülkenin içini ısıtan sımsıcak insanların yaşadığı modern, çağdaş ve kültürel zenginlikleri çok olan bu nadide şehrimize de son yıllarda limuzin kiralama hizmeti vermekteyiz. İzmir’de yaşayan insanların en önemli ortak özelliklerinden biri de düğün törenleri gibi mutlu anlarına önem vermeleri ve bu günlerde olabildiğince şık organizasyonlara imza atmalarıdır.

Limuzin Kiralama İzmir
İzmir Limuzin Kiralama

Bunun sebeplerinden bir tanesi sayıları neredeyse yok denecek kadar azalana Levanten nüfusun hala büyük çoğunluğunun İzmir’de yaşamasıdır. Levantenler batı kökenli aileler olduklarından özel günlerine itina gösterir ve güzel anılar bırakmasını tercih ederler. Bu sebeple bizler Retro Limuzin olarak İzmir’e çok sayıda limuzin ve klasik gelin arabası kiralaması yapmaktayız. Yeni yapılan İzmir körfez geçiş köprüsü ve İzmir otobanı da bitince İstanbul’dan İzmir’e yapılacak kiralama sayısında da artış olacaktır.

Limuzin Kiralama Fiyatları için tıklayınız.

limuzin kiralama - limuzin kiralama izmir - izmir limuzin kiralama - kiralık limuzin izmir - izmir düğün limuzini - izmir toplantı limuzini - vip limuzin kiralama izmir - kordon limuzin kiralama