Dünyadaki üretilmiş her markanın her modelinden bir limuzin ortaya çıkarmak mümkün olup bu konuda ABD Avrupa ve diğer dünya üreticilerinden çok ileri noktalardadır.

Neredeyse çılgınlık halini alan bu farklı ve gösterişli arayışların sonucunda ortaya sıradışı ve normalde şehir trafiğinde kullanılması pek mümkün olmayan Hummer, Ferrari limuzin gibi araç projeleri üretilmeye başlandı.

Her ne kadar fabrikasyon olarak seri üretim bandından çıkmasalar da bu konuya meraklı kişiler tarafından firmalardan standart üretimli araçlar satın alınıp özellikle Amerika’ da limuzin konsepti imal eden firmalar tarafından akla hayale gelmeyecek şekilde yeniden dizayn edilip müşterisinin beğenisine sunulmaktadır.

Hayal gücünün sınır tanımaması ve günümüz teknoljik imkanlarının da buna uygun olması sonucunda özellikle ABD caddelerinde inanılmaz görüntüleriyle konsept limuzin projeleri dolaşmaktadır.

Dünyanın en uzun limuzini ünvanlı olup uzunluğu 100 metre ve üzerinde 26 adet lastik tekerlek bulunmaktadır. İçerisinde ise jakuzi, havuz, bir oda ve birkaç yatak bulunmaktadır.

7 metre uzunluğunda limuzin yapılmış 2 Corvette

Corvette limuzin içinde evlenmek

Eski model bir Jeep Limuzin

İçi ultra lüks olarak dizyn edilmiş Hummer Limuzin

Üç TV, lazer ışıkları, strobes, 1800 Watt ses sistemi, Disco Kat, yıldız ışıkları, optik ışıklar, pembe deri iç, 22 Krom alaşım jantlara sahip bir Hummer Limuzin

Dallas tipi kamyonet limuzin

Mini Cooper Limuzin

Morgan Limuzin

Mercedes E Class Limuzin

1968 Mercedes 600 Limuzin

Range Rover Limuzin

Pembe renkli bir Lincoln Towncar Limuzin

İtalya & Japonya ortak yapımı bir limuzin projesi

6 kapılı 10 kişilik Toyota Prius Limuzin