Neden limuzin yada klasik otomobil kiralama?

Prestijli bir ayrıcalık hissiyle fark yaratmak ve sunduğu konforla birlikte önemli organizasyonlarda sağlam, güçlü ve rahat bir yol arkadaşlığı için.

Şoförsüz limuzin kiralama yapabiliyor muyuz?

Maalesef hayır… Limuzin ve klasik otomobilleri kullanmak farklı bir tecrübe ister. Ayrıca özel anlarınızda size hizmet eden bir şoförünüzün olması daha iyi değil mi?

Fiyatlara yakıt dahil mi? Ve kilometre sınırlaması var mı?

Fiyatlara yakıt dahil olup 8 saate kadar 80 km, 12 saate kadar 100 km, 16 saate kadar olan kiralamalarda 120 km sınırlaması vardır.

Rezervasyon ve ödeme nasıl yapılıyor?

Talep edilen aracımızın istediğiniz tarihteki müsaitlik durumu hakkında bilgi aldıktan sonra mail yoluyla kiralama formu doldurulur ve sizden belirtilen banka hesabımıza toplam bedelin % 20 si kadar ön ödeme alınır rezervasyon konfirme edilir. Bakiye kiralama günü şoförümüze nakit olarak verilir.

Kredi kartı geçiyor mu?

Ödemeleri kredi kartı mail order yoluyla yapabilirsiniz.

Kiraladığımız araç arıza yapar mı? Yaparsa ne olur?

Tüm araçlarımızın bakımları bu alanda uzman kişiler tarafından her hafta düzenli olarak yapılmaktadır. Ancak bu kesinlikle arıza çıkarmaz anlamına gelmez. Herhangi bir arıza durumunda bulunduğunuz noktaya en kısa sürede bir başka aracımız yollanır.

Kiralama günü bize gelen araç rezervasyon yaptığımız araç değildi.

Bu mümkün değil… Her kiralama da karşılıklı olarak form doldurulur ve aracın plakası tüm şeffaflığıyla hem sitemizde hem formda yer alır.

Hayatımızın en önemli günü; size ne kadar güvenebiliriz?

Bizden hizmet alan tüm eski dostlarımızın güveni ve referanslarıyla 14 yılı geride bıraktık. Tercih ederseniz sizinle de güzel anılar biriktirebiliriz.

Fiyatlar son mudur?

Evet :)