Düğün OrganizasyonuÖzel günler ve organizasyonlar için limuzin kiralama aslında ülkemize özgü bir gelenek değildir. Daha çok Avrupa ve Amerika gibi batılı ülkelerde doğum günleri, düğün organizasyonları, mezuniyet törenleri gibi özel günlerde limuzin kiralama çok yaygındır. Bunun sebebi batılı kültürlerde özel günlere verilen önemin daha fazla olması ve o anların mümkün olduğunca taçlandırılması isteğinden kaynaklanmaktadır. Tabi bunun yanı sıra ekonomik rahatlığın getirdiği zengin yaşam alanı da sebep gösterilebilir. Limuzin kiralama konusu batılı ülkelerde öylesine yaygındır ki sadece düğün, doğumgünü, mezuniyet törenleri için değil cenaze törenlerinde bile limuzin kiralama yapılır.

Neden Limuzin KiralamaHer ne kadar Avrupa yada Amerika kadar olmasa da son yıllarda ülkemizde de limuzin kiralama konusunda önemli bir yol alındığı görülmekte. Artık biz de özellikle düğün organizasyonlarında gelin arabası olarak limuzin kiralamayı tercih ediyoruz. Bu tercihin sebepleri arasında sunduğu eşsiz rahatlık ve konforun ötesinde etrafa yaydığı görkem ve prestij ön plana çıkmakta. Sonuç olarak bu tarz otomobillerle her gün karşılaşmıyoruz ve trafikte onları gördüğümüzde dönüp tekrar tekrar bakıyoruz.

Düğün organizasyonu, doğum günü, mezuniyet töreni gibi tüm özel günleriniz için Retro limuzin ve Klasik olarak sizlere limuzin kiralama hizmeti vermekten ve fotoğraf karelerinde yer almaktan mutluluk duyarız.